Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan készüljek a Balaton-átú...

BrBeus kérdése:

Hogyan készüljek a Balaton-átúszásra?

Figyelt kérdés

Még nem úsztam ilyen hosszú távot (5,2km). 13-17 év közötti lány vagyok, imádok úszni és nyári programként tűztem ki a Balaton-átúszást. Ha elmegyek az uszodába 1,5-2 kmt szoktam úszni. Hogyan készüljek fel erre a távra? Aki esetleg már részt vett valaki rajta az hogyan készült rá?

UI: nem az utolsó helyen szeretnék végezni, de még most nem vagyok olyan jó kondícióban, hogy első legyek



2015. márc. 1. 13:09
 1/2 anonim válasza:

A Balaton-átúszás oldalán szoktak lenni tanácsok. Én nem tudok ebben segíteni, mert nem szoktam uszodába járni, időm se lenne rá. Csak egyszerűen szeretek úszni. Ki akartam én is próbálni, sikerült teljesíteni, nagy élmény volt. 4-szer úsztam át, egyszer sem kellett "megállnom", csak kényelmesen úsztam a saját tempómban és egyszercsak átértem. :)

De az átúszás oldalán van fórum is, ott biztos, hogy lesz segítséged. Sok sikert! :)

2015. márc. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Neked is sok sikert! :D
2015. márc. 2. 14:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!