Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szevasztok! Aszt akarom...

David20140608 kérdése:

Szevasztok! Aszt akarom kérdezni hogy a horog ütés hatásos lehet közelharcnál, vagy utcai konfliktusnál?

Figyelt kérdés
Járok le terembe bokszoni mikor van egy kis időm és az edző mondta hogy éles szituációba inkább a horgot használjuk mit az egyenest mert ugy könnyen eltörhet a kezünk ,meg a horognak nagyobb a lendülete igaz lehet?

2015. febr. 28. 08:44
 1/2 anonim ***** válasza:
xd jo edzõd lehet :D
2015. márc. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
KÖnnyen eltörhet a kezünk?:D Mikor én anno beléptem a boxedzésre az első dolgok között volt hogy megtanuljam a helyes csuklótartást. Emlékszek mondta az edző hogy üssek 4-5-t a zsákba teljes erőből. Utána mondta milyen? Háát mondom "kemény a zsák mert fáj a csuklóm" :D Utána ő ugyanezt emgcsinálta a falba. Néztem mint Rozi a moziba, ő csak ennyit mondott: akkor ezt a falat jól elbaszták a kőművesek hogy puhább mint a zsák és röhögött :D Addig ne nagyon akarj verekedni amíg nem tudod a csuklódat helyesen tartani
2015. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!