Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek a horog vagy a...

Tyson1966 kérdése:

Szerintetek a horog vagy a parasztlengő hatásos ütés az 1az1re?

Figyelt kérdés

2013. nov. 29. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

én nem tudom.

mivel karatézok, ilyen lengőütéses stílus messze áll tőlem, de mivel volt már kocsmai afférom, ahol ilyen lengő vmivel próbálkoztak be, csak arra nem számoltak, h egy 15 éve karatézó embernek szinte semmi oldalra kilépni és mawashi gerivel megkoccantani a feje búbját az illetőnek.

majd nézett, mikor a földön ült, hogy, hogy került oda, és a haverjai szedték össze, mert még 5 perc múlva is csak ülni tudott:)

2013. nov. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
olyan aki tud verekedni nem üt parasztlengőt mert meg se közelíti azt az erőt amit egy rendes horogba bele lehet vinni HA tudsz rendesen ütni
2013. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A könyököt érdemes alkalmazni,mert halottam a thai bokszban az a menő.Keményet lehet ütni vele?
2013. dec. 2. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Soha nem fogsz egy boxolót könyokütéssel eltalálni amúgy meg ugyan akkorát tudsz ütni vele csak kevesebb eséllyel törik el mint a kezd.
2013. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromságot mondtál válaszoló. Belharcban simán meg lehet ütni valakit könyökkel. Nyilván azért használják thai boxban is. És igen. Sokkal nagyobbat lehet ütni, mert egyrészt az egy kemény csont, nem porc, másrészt pedig a csukló terhelésére sem kell figyelni. Egyszerűen egy kalapács, az ökölhöz képest a könyök.
2015. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a sima thaiboxolók megütni is alig tudják a boxolókat nem hogy még könyökkel megütni őket aminél az ütőtáv feleakkora vagy még kisebb.
2015. jún. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!