Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Guggolás közben nagyon fáj,...

Guggolás közben nagyon fáj, ropog a térdem, van, hogy összecsuklom, mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Nyújtok előtte, de így nem tudom végig csinálni, ma is egyszerűen összecsuklottam és előre estem, nagyon rossz, és utána meg nem tudok felkelni, mert bizsereg és olyan mintha nem tudnék járni.


Csonttömeg vesztés miatt magas kalcium tartalmú étrenden vagyok(tejtermék, ebből is sajt, túró) olajos magvak-dió, mogyoró, mák, zöldségek, tojás, hús stb

Ezek mellett Calcium sandox pezsgőtablettát iszom heti 3X, magnéziumot heti 2X, mert éjjel úgy görcsöl a bokám/lábam, hogy nem bírok aludni.


2015. febr. 22. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Idióta.Edzés után nyújtunk meleg izomzatot.Nem edzés elején hideg izomzatot.Fél guggolást végezz saját testsúllyal heti 2-3 alkalommal.A súlyzós guggolást egyenlőre hagyd.Ízületi problémával pont nem kellene semmiféle tejterméket fogyasztanod mert fokozhatja-fenntarthatja a gyulladást az allergén hatásai miatt.Vegyél ízületvédőt és igyál rengeteg folyadékot.
2015. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
zselatin jóval olcsóbb mint a flancos ízületvédők, amik szintén zselatinból vannak.
2015. febr. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A flancos ízületvédők más összetevőket is tartalmaznak, és a zselatin pl. az pont csak mutatóban van benne. Szóval azt is érdemes használni néha kúraszerűen. De abban igazad van a zselatin alap.
2015. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
1pohár langyos vīzben 2-3 kiskanàl zselatint feloldani,térdet bekenni,maradékot meg is ihatod.Hatàsos módszer ha az ízülettel van gond.
2015. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!