Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy lány konditerembe jár? Fenékre combra hasra szeretnék dolgozni de nem úgy h "izmos" legyek hanem h formásodjak! De nem vagyok biztos benne h mások jó szemmel néznék ezt :s 15/L

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
ha jól nézel ki megbámulnak majd nálunk ha csajok vtak mindig beprobálkoztam de magadért csinálod ha formásodni akarsz akkor menj
2010. febr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jó,hogy törődsz magaddal,ha komolyan gondolod akkor csináld,tök jól fogsz kinézni:)(egyetemen és is a kondit választottam tesi gyanánt)
2010. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is jártam. :)


Nagyon tetszett.

2010. febr. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
HÁt...én nem vagyok egoista...mások szerint jól nézek ki meg igazából jó az alakom az a bajom h ott pasik közt meg egyedül:s meg alapból nem szeretem ha néznek:s
2010. febr. 11. 19:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom te melyik bolygón élsz, ahova én járok terembe, ott legalább az emberek 30%-a nő... Mondjuk nem dzsuva pince...
2010. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ha túl jó a segge, akkor eltereli a fiúk figyelmét a gyakorlatokról... én ezért személy szerint nem pártolom :D
2010. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is járok, de soha nem agyaltam azon, ki mit gondol. Sz@rom le. Nem miattuk járok, hanem magam miatt. Egyébként a fiúk tök normálisak, sokat segítenek. Senkit nem érdekel, hogy kinek mekkora a segge, a hasa. Sőt az egyik fiú mondta, hogy örül, ha lát egy lányt, mert az neki igényességet sugall. Hogy tesz valamit azért, hogy jól nézzen ki.
2010. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha zavar, h egyedül lennél lány, hívd el magaddal az egyik barátnődet. Amúgy meg ha ennyi idősen megszokod, hogy nem csak a tesiórán mozogsz az jól jön majd később is.

A fiúk meg megőrülnek majd, hogy egy csinos csajszi jár velük edzeni.

Amúgy nálunk az egyetemi kondiba több csaj jár, mint pasi...

2010. febr. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!