Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vok, konditerembe járok,...

Lány vok, konditerembe járok, mennyit kardiózzak és mennyit kell súlyzózni, hogy csinosabb legyek? És hetente hányszor? Kicsit hájas vagyok. Diétázzak is? 20éves/165cm/64kg

Figyelt kérdés
Nem érdekel igazából,hogy hány kg vagyok,csak szeretnék karcsúbb lenni.Próbálok a kajára is figyelni és ellenállni a finomságoknak.Hány kilóval súlyzózzak a különböző testrészekre?Most combra(távolítóval/közelítővel)25kg szoktam,vállra 10kg,bicepsz meg 3-4 kg-os kézisúlyzóval....Miből mennyit csináljak?
2010. jan. 11. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
A konditermekben kiváló edzők vannak, akiket meg tudsz kérdezni, akik látják is azt amit mi nem.
2010. jan. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

30-40 perc aerob edzéstől lehet fogyni (ez lehet futás, taposógép, eliptikus, stb)

Ezt kb. 2x 3x csinálhatod egy héten, azomban fontos, hogy kb. az első hónapban csak annyit és annyiszor csinálj amennyi jólesik, azután majd fokozatosan növeld 40 percre.

2010. jan. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!