Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterembe bemehetek olyan...

Edzőterembe bemehetek olyan cipőben, amiben az utcán mentem előtte kb.300 métert?

Figyelt kérdés
Itt van a közelemben egy edzőterem, ahova járok kondizni, szóval itthon szoktam átöltözni, bent csak a kabátomat meg a csizmámat dobom be a szekrénybe. Arra gondoltam, hogy a cipőt is itthon venném fel, szerintetek ez para? Van egyébként lábtörlő a bejáratnál, letörölném a talpam.
2015. febr. 12. 15:11
 1/4 anonim válasza:
Nem!Nem mehetsz be ha 1m teszel se.
2015. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnézik az alját?
2015. febr. 12. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Váltó cipőt kell vinni.
2015. febr. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem. De van, ahol figyelik mibe mentél be és miben vagy utána.

Sajnos a legtöbb teremben végigmegyünk egy hosszú részen és úgy jutunk az öltözőbe.

Azon a pár méteren is beleléphetsz akár kutyaszarba is vagy csulába. Nem jön le a lábtörlővel. Olyan helyen mászkálsz utána vele amire mások ráterítik a szivacsot és a törölközőt.. aztán a másik emberke esetleg fordítva teríti le.

Szerintem inkább ne menj így.

2015. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!