Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Női fekvőtámaszból mennyi idő...

Női fekvőtámaszból mennyi idő alatt lehet eljutni "rendes" fekvőtámaszig?

Figyelt kérdés

Nagyon béna vagyok, és szeretnék megtanulni fekvőtámaszozni. Jelenleg kb; 0-át tudok rendesen, szabályosan megcsinálni, ezért szeretném magam fejleszteni.

Ha nőit sokszor csinálok, előbb-utóbb el lehet jutni odáig, hogy 20-25 normál fekvőt is le tudjak nyomni? Mennyi idő alatt érhető ez el? Egyéb jó tippek a gyakorlásra?

Köszönöm! :)


2015. jan. 22. 17:52
 1/7 anonim válasza:
szerintem csináld a rendes fekvőtámaszt. ha csak 1-2 megy elsőre az se baj:D:D:D aztán egy-két naponta +1.:D
2015. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Fegyencedzésben leírják lépésről lépésre, hogyan érdemes haladni (térdelős fekvőtámasz -> fél fekvőtámasz -> teljes fekvőtámasz)
2015. jan. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, addig rendben is van, h fél fekvőtámasz...azokból is bírok 8-10-et...de már jó ideje...valamiért ennél tovább nem fejlődöm, teljes fekvőt meg képtelen vagyok nyomni. Annyira ciki. Mit csinálhatok rosszul?
2015. jan. 22. 19:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem pihensz eleget és emiatt nem tudsz regenerálódni és/vagy nem kajálsz jól.
2015. jan. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
lehet lány vagy:D
2015. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy az is meglehet nem nyomod elég kitartóan. Első fájdalomérzet után elkönyveled,hogy naggyon keményen odatetted magad,de nem megy. Picit tedd magad oda jobban. Egyél eleget. Igyál eleget. Reggel,délben,este nyomd a támaszokat.

Én 15 fekvővel kezdtem. Már 40 megy. Csak kitartás kell. Mellette érdemes az izmokat,a testet torna után hűteni. Vagy váltózuhannyal,vagy jegeléssel. Ezzel másnapra a teljesítményed javulhat ahhoz képest,mintha szaunába ülnél. Azután kezd számolni,hogy mennyit csinálsz,mikor már fáj. Ha nem fáj edzés közben,akkor az izom sem fog nőni.

2015. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :) Akkor keményebben csinálom, remélem meglesz az eredménye!
2015. jan. 22. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!