Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ugye nekem van igazam, fokozat...

Ugye nekem van igazam, fokozatosan kell?

Figyelt kérdés

Párom régen elég sokféle sportot űzött,szép kidolgozott izmai voltak.Kb 3 éve szó szerint semmi sport,max nyáron strandon 1-2 karcsapás...

Fel is szedett 20 kilót (előtte se volt sovány),egy szög befurásától kifullad,lement az összes karja,nagy pocakja lett...

Most fejébe vette,hogy kell vissz a régi alakja...legelőször a karját szeretné ha vissza"nőne"

ugye én gondolom jól,hogy hülyeség ha sokkilós sulyzóval kezd gyakorlatilag bemelegités nélkül?

ugyis az lesz a vége,hogy bedurran a karja,ha minden bemelegités nélkül elkezd emelgetni...

(tudatlan vagyok etéren,sosem sportoltam)

L


2010. febr. 7. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem melegít be akkor hülye tényleg de viszont ha azzal a "sokkilós" súlyzóval megtud csinálni 12 ismétlést akkor még kevés is neki.
2010. febr. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kb 1 éve hasonló lekesedéssel elkezdte ugyanigy,akkor 2 nap emelgetés után 3 napig mozditani nem birta a karját

(sok kiló csak nekem sok kiló sztem,olyan 20-20 kilósak külön külön)

2010. febr. 7. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A bedurranás az speciel ebbe a sportba jó:)

De a párodnak valóban először nemártana bemelegíteni és aztán annyival kezdenie amennyit érez hogy kimegy a 10ismétlés belőle

2010. febr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bemelegítés nélkül remekül tönkremennek az ízületei, az inak és az izmok is elszenvednek némi károsodást. Minden sportban 10-15 perc átmozgatás kötelező.
2010. febr. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

előérzetem beteljesedett,első este,amikor csak emelgetés,plusz kis felülés,feküdni nem birt tegnap estére...

és még nincs igaza egy nőnek...nem értek hozzá,de nem ennyire:S

2010. febr. 9. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!