Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha minden nap háromszor x...

Ha minden nap háromszor x fekvőt csinálok, és ezt a bizonyos 'x'-et fokozatosan növelem, akkor látszódni fog az izmok fejlődése?

Figyelt kérdés
ez mennyire hatékony?
2010. nov. 11. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fog az izom térfogata nőni, max szálkásabb leszel, nem lesz tőle akkora melled mint vin dieselé,meg vállad sem, ha már úgy csinálod hogy simán lenyomsz csomót akkor az már inkább csak állóképességet növeli- nálam legalábbis így volt
2010. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amikor már megy szabályosan mondjuk nemtom 45-50 akkor nehezísd, pl vedd fel a hátizsákodat.

egyébként többfélét is csinálhatsz, nagyon szűk támasszal, szélessel, egy kezeset, tapsolósat stb stb :D

2010. nov. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát most kezdtem, 40et sikerült egy huzamban, kis pihenés után megcsináltam még 2x, kíváncsi vagyok hogy mennyi idő után fog menni a 60, egyhuzamban
2010. nov. 11. 22:55
 4/4 anonim ***** válasza:
hát, kábe 5 nap múlva
2010. nov. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!