Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hozzam formába magam,...

Hogyan hozzam formába magam, egyáltalán menyire kéne?

Figyelt kérdés

Elég durván magas vagyok 179cm és 70 kg, C-s melltartóra van szükségem és a csípőm is viszonylag széles. Ilyen arányokkal kövérnek számítok? Az ismerősök azt mondják, hogy nem, de régen szemüveges voltam és azóta sem érzem magam vonzónak, talán csak önbizalom hiányos vagyok. Meg az is megkavarja az embert, hogy a barátnői, mind 60 kg alatt vannak, mondjuk ők 160cm-nél is kisebbek. Az igazi kérdés az lenne, hogy túlsúlyos vagyok és ha igen hogyan hozzam magam formába?

Kérlek értelmes válaszokat.


2015. jan. 6. 21:17
 1/1 anonim ***** válasza:
58%

A legnagyobb női baromsag hogy a súly szamít.

Jegyezd meg a súly az egy tetves mertekegyseg es a jo kinezet rohadtul független a súlytól. Fogalmunk sincs arról hogy nezel ki igy nem tudjuk milyen a súlyod de nem is erdekel.

Ird be a googleba hogy "body fat percentage woman" es ott talalsz testzsirrol osszahasonlito kepeket.

2015. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!