Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Alsóhát sérülés-kinek volt,...

Alsóhát sérülés-kinek volt, és mit tett, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Hetente egyszer masszőrhöz járok,próbálok minden gyakorlatot szabályosan végezni,és a terhelést levenni a problémás helyről,de így is van néha,hogy alig bírom kihúzni magam.

Van valami ötletetek?Pihentessem vagy mit csináljak?

Nem komolny,szóval műtét nem szükséges(mmint én úgy gondolom)


2010. febr. 3. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:

ha jól értem fáj, de külsérelmi nyom nincs rajta? akkor mej el a patikába, és kérj Keplat tapaszt. rá kell ragasztani fürdés után a problémás területre, 24 óráig hat. fájdalomcsillapító és gyulladáscsökkentő van benne.

ha sokáig nem javul a fájdalom, bizony nem árt egy reumatológusnak megmutatni.

2010. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most ez kimondottan sérülés miatt van és a derék ez? Mert ha sérülés akkor röntgen kell honnan veszed hogy nincs trauma? És az is lehet hogy meszesedés és kell terápia.
2010. febr. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pihenj 1 hetet, addig SEMMIT ne csinálj (szexet se), attól 99% hogy el fog múlni, ha nem akkor valami komoly bajod van.
2010. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát úgy történt,hogy júliusban húzódzkodás közben elkezdtem hintázni és a támla alja pont eltalálta a gerincem.Akk kb eg hétig mozogoni is alig tudtam...Idővel jobb lett,aztán 1-2 hónapja megint rosszabbodik.Most a masszőr segített,de még minding vannak olyan doglok(pl lábemelés) amit csak nagy kínkeservesen tudok megcsinálni.Az lehetséges,hogy egy icipiit arrébb csúszott volna az egyik csigolyám?
2010. febr. 6. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!