Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A sport képes függőséget okozni?

A sport képes függőséget okozni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, el lehet azt érni, hogy már kívánjam is, hogy minden nap legalább egy-két órát edzhessek és rosszul essen, ha kihagyok egy napot? Remélem igen! :) Tapasztalatok? (22/F - 25 kg súlyfelesleggel és fokozott önbizalomhiánnyal, intenzívebben sportolni nemrég kezdtem el)
2014. dec. 23. 22:21
 1/9 Szergej55 ***** válasza:
Egy egészséges határig teljesen helyénvaló a lelkesedés. Az, amiről te írsz, már nem feltétlenül tartozik ebbe, de mindenesetre én azt kívánom, hogy érd el a sport terén kitűzött céljaidat!
2014. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1 Köszönöm!
2014. dec. 23. 22:50
 3/9 anonim válasza:
Ellehet erni! Ezt tapasztalatbol irom. :) szurkolok Neked en is ! AZ hatalmas erzes lesz, amikor idaig el fogsz jutni. :)
2014. dec. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, okozhat. Elég szívás amikor sérülésed van.
2014. dec. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Természetesen azért tönkretenni nem akarom magamat, de jó lenne ha végre ez alkalommal nem egy hónapig tartana a nagy lelkesedésem, hanem addig ameddig csak úgy érzem, hogy tényleg szükségem van rá, hogy rendszeresen sportoljak.
2014. dec. 24. 00:00
 6/9 anonim ***** válasza:
El lehet. Én már két hete napi 2-3 órát lenyomok, és mindig megfogadom hogy végre tartok egy pihi napot. azelőtti héten tartottam 1 pihi napot ha jólemlékszem. Mondjuk ezek nagyrésze állóképességi eddzés, futás vagy úszás. De imádom azt az érzést amikor végzek mindennel, egyszerűen túlteng bennem az endorfin olyankor.
2014. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
jaés ez már kb 2-3 éve megy, azelőtt lightosabban nyomtam.
2014. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
BBKristofnak igaza van. Mikor lesérűltem, több hónap kényszer pihi következett be, nem csak fizikailag, hanem pszihésen is megviselt. Bár főleg a családom sinylette meg. :) Mikor az orvos mondta, most már lehet lájtosan, abban a pillanatban mentem is edzeni. Szóval, egyértelműen okozhat függőséget.
2014. dec. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aikiboxer ***** válasza:
Igen, borzasztóan hozzá lehet szokni az edzőterem illatához/hangulatához.
2014. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!