Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolást (erősödést, fogyást...

Sportolást (erősödést, fogyást) nagyban befolyásolja az étrend úgy olvastam, Ez igaz? (Napi Kcal)

Figyelt kérdés
Fel csillant a szeme egy kérdésnél a hol a válaszba meg pillantottam egy ilyen részletet "...ha minden nap edzel és nem léped túl az 1200 kalória bevitelt akkor..." És ezt nem egy helyen láttam ahol meg van adva a napi kalória aminél többet nem kéne fogyasztani. Na most a kérdés az hogy hogyan tartják számon ezt hogy 1 nap mennyi kalóriát fogyasztanak "hogyan mérik le" ?

2014. nov. 20. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

úgy,hogy diéta alatt minden nap ugyanakkor nagyjából ugyanaz a menü.Legfeljebb a megevett állatok faja a változó.Ezért egyszer kell csak kiszámolni a diéta elején.

ha megállt a heti fél kiló fogyás,akkor számolod újra az étrendet és csökkented a szénhidrátot,vagy emeled az aerobot,vagy mindkettő.

ez a 1200 kal így meg úgy is butaság,mert minden szervezet másképp működik,ezért neked kell kikísérletezned hogy mennyi neked a jó,plusz a fehérje-zsír-ch összetétel is lényegi pont.

2014. nov. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!