Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Több műtét és kórházban...

Több műtét és kórházban töltött év után, most újra elkezdenék valamit mozogni csak nem tudom hol kezdjem, annyira elgyengültem ( többi lenn )?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok 166 centi és 47 kiló mindössze ( valaha 55-58 kiló voltam, arról fogytam 35-re és most itt tartok ). Nem tudok egy fekvőtámaszt sem lenyomni, egyszerűen úgy érzem kiszakad a hasfalam, ahogyan húz lefele a gravitáció. Egy felülést sem tudok megcsinálni, szóval valahol sokkal kisebben kéne kezdeni, de nincsen ötletem. Ha ebben tudnátok segíteni, milyen gyakorlatokat csináljak, hogy eljussak az első fekvötámaszig, vagy az első felülésig.

2014. nov. 19. 21:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kezd gerinctornával,orvos biztosan ad neked beutalót és mehetsz rá minden nap,aztán nekikezdhetsz a fegyencedzésnek.
2014. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jól hangzik, ortopédián kell kérni ilyen beutalót?
2014. nov. 19. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:

ott is adnak,igen.

csak ott a legnagyobb a várólista általában 4-5 hónap mire sorra kerülsz.

a reumán és a neurológián 2 hét 1 hónap a várakozás,ezeknél előbb megvagy és ott is adnak rá.

2014. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire van rá lehetösèged de esetleg a vízben vègzett gyakorlatok is könnyebbek .Amíg kicsit erösebb nem leszel.Vagy kissebb súllyokkal erösítheted a karod is.Egy szemèlyes jótanács :Hagyd hogy segítsenek.
2014. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. A vízi gyakorlatok is jól hangzanak. Szeretnék erősebb lenni, mert hát ez a 47 kiló nagyon kevés, húgom 10 kilóval nehezebb, mint én, szóval önbizalom romboló ( persze addig nem érdekelt, amíg meg nem gyógyultam, most bezzeg birizgálja az agyamat állandóan ). Mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 19. 22:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!