Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennyi futás naponta az jó?

Ennyi futás naponta az jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Naponta 25-28 percet futok, nagyjából mindig

3.6-3.8 km között van a megtett út, és 335-340 kalória.

Tudom, hogy van aki azt mondja, hogy ha naponta fut az ember az nem jó. Én egyszerűen nem bírom, ha nem futhatok minden nap...

15 éves vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat!

U.i. : Nyáron kezdtem, 2 hónapig futottam akkor még csak 12 perc alatt 2 kiló métert, ( ez nagyon gyors sebességen, megállás nélkül. ) (fogytam kb 8 kilót) ( +-ba pedig 3 kiló izom jött fel! ) Utána 1 hónap szünet suli, fáradság stb. Aztán megint elkezdtem, a fent említett napi 25 perccel.



2014. nov. 8. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

mért ne lenne jó?


azt az állításodat pedig erősen kétlem, hogy a futástól 3 kiló izom jött fel. más sporttól lehet, de futástól nem.

2014. nov. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lábamra viszont jött, de igen, mellette fekvővel jött fel még + .
2014. nov. 8. 19:09
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy azért kérdeztem, mert volt aki azt írta, máshol, hogy napi 40 percet illik bírni..
2014. nov. 8. 22:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagy alkalmanként 40 percet *
2014. nov. 8. 22:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!