Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valami tuti torna itthonra?...

Valami tuti torna itthonra? Dolgozom és gyerek is van meg háztartás úgyhogy sajna nincs időm terembe járni!

Figyelt kérdés
3 éve szültem és még mindig nem ment le az a plusz, pedig azt hittem ha dolgozok akkor leolvad de sajnos nem :( 20 kg híztam de csak 7-8 kg kellene leadnom mert előtte nagyon vékony voltam úgyhogy annyi rámfér, és akkor ehettem bármit és nem látszott de a terhesség miatt sok feljött :( Nem vagyok ( sosem voltam) sportos alkat szóval valami olyat írjatok amit meg is tudok csinálni
2014. nov. 3. 01:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Futás, felülés, fekvőtámasz, és veszel egy tornarudat, amit beszerelsz az ajtókeretbe, felhúzódzkodáshoz.


"Amit meg tudok csinálni" --> Elkezded szépen kevéssel, és aztán emeled magadnak az adagot. Senki sem úgy kezdte, hogy meg tudta csinálni a teljes adagot.

A futásból kitűzöd mondjuk a napi félórát. Ebből annyit futsz szép lassan, amennyit tudsz, aztán gyalogolsz, aztán megint futsz, így tovább, fél órán keresztül. Aztán ezt csinálod mindennap, amíg végig nem bírod futni a teljes időtartamot.

2014. nov. 3. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a fegyencedzést elkezdheted.

azt meg,hogy mennyi is a felesleg rajtad testzsír százalék méréssel tudod hatékony megállapítani.

a felesleg leadásához diéta kell elsősorban mellé mehet a fegyencedzés és utána az aerob edzés,ez lehet mondjuk a szobabicaj.

2014. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! De kérhetnék vmi pontosabbat? Pl. mit kellene en em és mit nem h hamar beinduljon a fogyás?
2014. nov. 11. 10:13
 4/4 anonim ***** válasza:

a pontosabbhoz ki kellene számolnod kalóriára az egészet,fehérje ch zsír arányt.

ami a lényeg,hogy ehetsz sok húst,tojást,zöldséget zsírt is.

a szénhidrátot a gabonát meg minimalizálod,vagy el is hagyhatod idővel,de érdemes fokozatosan hétről hétre csökkenteni az elején nem egyből abbahagyni.

2014. nov. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!