Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a vélmeényetek az iskola...

Mi a vélmeényetek az iskola előtti sportolásról? Kifáraszt, vagy felébreszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Szeretnék sportolni, leginkább úszni járni, de suli előtt mennék legszívesebben.

Csak tartok tőle, hogy ellenkező hatása lesz, vagyis, nem hogy felébresztene, és éberré tenne, hanem pont hogy kifáraszt, és egész nap nem fogok tudni rendesen koncentrálni.


Ti próbáltatok már suli előtt sportolni?

Olyan fél7-fél8 közötti időben. 21 éves vagyok. Egyetemi órák előtt mennék. Úszni szeretnék menni.


Persze tudom, próbáljam ki és majd megtapasztalom, de én arra lennék kíváncsi, hogy nektek milyen tapasztalataitok van.


Köszönöm a válaszokat.

Üdv



2014. okt. 12. 18:57
 1/2 aikiboxer ***** válasza:
A reggeli sportolás jó hatással van a napra, de arra vigyázz, hogy azért aludj eleget (min. 7 órát).
2014. okt. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát én járok edzésre,suli előtt...Igaz,fiatalabb vagyok (12 éves)...Hát engem felébreszt,mondjuk én kondizni járok. A felkelés nehéz,de egyébként nagyon jó...A nap végére biztos,hogy lefogsz fáradni,ha járni fogsz :)
2014. dec. 26. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!