Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy kérjek felmentést?

Hogy kérjek felmentést?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Ma jött meg suliban.Új a tesi tanár és nagyon-nagyon szigorú.Most mentem felsőbe azért.Ma jött meg és az első 1--4 napig nagyon erős.Hogy kérjek felmentést?Vagy lehet egyáltalán?Nem sorolta bele ezt.Szerintetek?

2014. szept. 3. 17:11
 1/6 anonim válasza:
Csak mondd meg neki, hogy női gondod van, el kell fogadnia. Legfeljebb használj tampont.
2014. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De miért kell felmentést kérni? A menstruáció nem betegség. Minden hónapban felmentést fogsz kérni mert megjött?

Ma már rengeteg jó betétek, és tamponok vannak. Használd azt, és nyugodtan lehet tornázni, semmi bajod nem lesz. Ha nagyon erős a menzeted akkor betét+ tampon és simán kibírsz 45 percet.

2014. szept. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De meg csak 12eves vagyok.es nem is enfedi az anyam
2014. szept. 3. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Felmentést nem fogsz tudni kérni emiatt, pláne minden hónapban... mindenkinek vannak erősebb napjai, ettől még nem áll meg az élet, maximum kikéredzkedsz vécére tampont cserélni. Azt meg még a szigorú tanár is megérti. De ha még tamponnal is átázol 40 perc alatt, akkor menj orvoshoz, mert az nem normális.
2014. szept. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 évesen még én is betétet használtam, tény, hogy kényelmetlenebb, de felmentést akkor sem fogsz kapni emiatt, muszáj hozzászoknod.
2014. szept. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:-(
2014. szept. 3. 18:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!