Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan intézzem el, hogy az...

Hogyan intézzem el, hogy az orvos írjon nekem felmentést tesi órára egész évre?

Figyelt kérdés

A tesi tanárom azt mondta, ez lehetséges, ha adsz az orvosnak pénzt, valami ilyesmit mondott. Ez pontosan hogyan működik? Valaki csinált már ilyet? Tapasztalatok?

Előre is köszi a választ!



2013. szept. 13. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ezt hívják korrupciónak...

[link]


aztán miért akarod magad felmentetni tesi alól?

2013. szept. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
43%

én is utáltam a tesit,mert mindig piszkált a tesitanárom h vékony vagyok...meg h én nem bírom úgyse ezt meg azt megcsinálni,meg béna vagyok...

de most 9.-ben nagyon jó tesitanárom van és szeretem a tesit. :) próbáld élvezni,mert jót tesz!!! ne húzd ki magad alóla.próbáld kihozni belőle a legjobbat.

14/l 9. osztály.

2013. szept. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

junior testépítő voltam a középiskolában, meg a fősulin is.

nekem nem kellett orvostól felmentés, tesiórán alig kellett vmit csinálnom,

a fősulin első nap a tanár megadta egész évre a felmentést, de azt mondta, h ha van kedvem, akkor néha azért tesizzek, ne lógjak ki annyira a sorból.

focizni mindig beálltam.

2013. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!