Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A vádlimat hogyan tudnám...

A vádlimat hogyan tudnám formálni?

Figyelt kérdés
Alapvetően egyáltalán nem vagyok kövér, viszont a vádlim a testemhez képet elég vastag... Mit csináljak? Milyen tornagyakorlatokat ajnálotok?
2008. aug. 11. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=vadli


Komolyan nem nézed meg a keresőben,hogy volt-e hasonló kérdés? és mielőtt kilőnéd a kérdést,nem olvasod el a hasonló szavakat tartalmazó más kérdéseket?


Bocs,hogy így letámadtalak,de már elég sok ilyen kérdés volt...

2008. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát köszi, nem vágtam hogy itt ilyen is van... főleg , hogy 2 napja regiztem be, na mindegy.

...

Bár ien stílusban jobb lett volna, ha nem is válaszolsz, csak rájöttem volna magamtól is, ha ez tényleg ilyen alap dolog..

de azért kösz

2008. aug. 11. 19:19
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
lépcsőzzél sokat és akkor jó lesz
2008. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak segíteteni akartam...szerintem segítettem is.
2008. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyik láb lépcsőn, széken, magasabban, másik földön és fel-le lépkedsz aztán csere. Szökdelések, egy- és pároslábbal, zsámoly fölött esetleg, guggolások. Mi ilyeneket csináltunk anno edzésen. JÓ gyakorlást!
2008. okt. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!