Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teljesen kezdő judo edzés...

Teljesen kezdő judo edzés Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves vagyok, bjj mellé szeretnék judo kiegészítő edzésre járni, de nem tartom kizárnak, hogy abból is majd versenyezzem. Hétfő-szerda-péntekem lenne szabad. Melyik egyesületet ajánlanátok? KSI SE oldalán láttam jó időpontot, de oda mindenhova túlkoros vagyok nem? :) Mellesleg meg ha bjj gi-ben megyek mennyire kapnak hülyét majd az edzők, hogy rajta van a bjj logó a hátamon?:):) Érdeklik?

2014. okt. 7. 01:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2014. okt. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mivel teljesen nem vagy kezdő így nem hinném, hogy probléma lenne koroddal, amúgy az újpestbe szerintem el tudsz menni, igaz én az ottani birkózásra mentem el teljesen kezdőként 19 évesen.
2014. okt. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó, köszi a gyors válaszokat! :) Jöhet még, minél több lehetőség, annál jobb! :D Esetleg árat tudnátok hozzá írni? (+tapasztalatot, ha van)
2014. okt. 7. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!