Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne a boxot elkezde...

Hülyeség lenne a boxot elkezdeni szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok.! 17 éves vagyok szeretnék elkezdeni egy küzdősportot.(leginkabb a boxot) szerintetek hülyeség lenne elkezdeni úgy , hogy sajnos jobb felső 1-es és a 2-es fogamon korona van .. Vagy mennyire védi ezt a fogvédő? Kérlek válaszoljatok , hisz ez nagyon fontos a számomra..178cm vagyok és 76kg.

2014. szept. 28. 01:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Emiatt ne mondj le a boxról. Kezdd el, aztán ha esetleg talán (de csak talán) sérülne a korona, inkább csináltasd meg.

Szólj az edzőnek is, hogy ilyen problémád van. Meg legyen fent a kéz...

2014. szept. 28. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 aikiboxer ***** válasza:
Nem tudom mennyire sérülékeny a korona, de a fogvédő rendesen védi a fogsort, különben mindenkinek letöredezne a foga. Nem is csak az a veszélyes, hogy fizikailag kiütik, hanem az, hogy a két fogsor összekoccan egymással.
2014. szept. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdd el nyugodtan!
2014. szept. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

teljesen védi a fogvédő.

de néz meg pár mosolygós képet tysonról,neki is koronája van elől,csak arany.

2014. szept. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek az ösztönző válaszokat.!:)
2014. szept. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!