Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Meghíztam, megnőtt a mellem,...

Meghíztam, megnőtt a mellem, fáj a hátam, gyakorlatok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Sajnos elég sok tragédia történt a családban, így sokkal többet nassoltam ill. kevesebbet mozogtam, mint előtte, így az elmúlt időszakban (~1év) felszedtem 10-15 kilót.

Mivel előtte elég sovány voltam, a túlsúly alsó határán vagyok még, és szerencsére arányosan, "szépen" híztam, főleg mellre és csípőre, szóval, nem látszom kövérnek, megmaradt a nőies alakom, az egészségemet sem veszélyezteti a túlsúly -tehát maga a fogyás nem létszükséglet perpill.


Viszont a mellem kb duplájára nőtt, és hiába próbálok jobb melltartót hordani, hiába ülök egyenesen, egyszerűen, ha kicsit megterhelőbb napom van, akkor a hátam egy ponton, ahol kb a melleim súlya összpontosül, rettenetesen fáj.


Erre tudnátok valami gyakorlatot mondani?

köszi!


2014. szept. 12. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Builfer.hu--> edzestervek--> hát


Ott ke vannak irva es illusztralva..

2014. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*builder.hu
2014. szept. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!