Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony testalkattal izmosodás?

Vékony testalkattal izmosodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem, (sajnos) nem vagyok jártas ebben a "világban" az lenne a kérdésem, hogy vékony testalkattal lehet-e izmosodni?

Körül-belül 3 hónapja lefogytam (amúgy sem volt túlsúlyom, csak egy pici felesleg), azóta eszek normálisan, de nem jön vissza, bár nem is azt szeretném, hogy az a plusz ami lement visszajöjjön, hanem inkább izmosodnék. (Akkor nem lenne ennyire feltűnő a vékonyságom). A problémám az, hogy olvasgattam neten, írták sokan, hogy izom úgy épül, hogy a zsír alakul át izommá. Persze van (elég) zsírocska, zsírpárna rajtam, még így vékonyan is.

Lehetek így szép izmos (normál keretek között) formás? Vagy tömeget kéne növelnem?

182/58

Légyszíves segítsetek!

20/L



2014. szept. 10. 03:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyébként az a baj, hogy a hozzá nem értő emberek (mint pl én) sajnos a több 100 weboldal, és több 100 féle hozzászólásokból nem tudjuk, hogy most kinek van igaza, ki az aki igazán hozzá ért... :/ :) Ez mind amiatt, hogy sokan hozzászólnak olyan témához amiről lövésük sincs, osztják a hülyeséget, a "tudatlan" naiv meg persze elhiszi, mert honnan tudná, hogy az nem úgy van?!

(Félre értés ne essék, nem rátok gondolok itt, hanem úgy nagy átlagban...)

2014. szept. 10. 22:12
 12/13 anonim ***** válasza:

segítek:

nem fórumokat kell olvasni meg cikkeket. hanem idegen nyelvű tudományos forrásokat. és még ott is vannak tévedések.


ez a saját egészségedről szól és ha nem teszel ennyit sem érte, akkor más nem fogja megtenni helyetted, legfeljebb légből kapott dolgokat ajánlanak, vagy fizethetsz egy drága személyi edzőt aki vagy okosat mond vagy nem. az orvosok még annyira sem értenek hozzá mint egy átlag edző.

itt valaki leírja hogy x a tuti, megtanulod ami benne van, utána pedig a fele idővel hamis infónak bizonyul. ha nem tudod melyik cikk igaz és melyik nem, akkor még nem olvastál eleget.


a lényeg hogy könnyű út eredménnyel nincs. vagy érdekel a téma és kutatsz, vagy nem. sosem késő elkezdeni.

2014. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Na és vajon mizantró barátunk mennyire ért hozzá? Lényegében semmi használhatót nem mond, életszerűtlenek a tanácsai, és még saját magának is ellentmond. Majd egy átlagember nekiáll Naturet olvasgatni egy kis testformálás céljából, ahelyett, hogy követne valami olyat, ami már többszázezer másik átlagembernek bevált? A hiperszuper tudományos felfedezéseknek van egy átfutási idejük. Időnek kell eltelnie ahhoz, hogy kellően megalapozottá nyilvánítsák, és átjusson a köztudatba, mint használható módszer. Ha az ember elébe megy, csak pont az lesz, hogy a sok kiforratlan tézisből kiválaszt pár rosszat is. Még Nobel-díjas felfedezést is bíráltak a díj átadása után. Szóval ne rugaszkodjunk el a földtől kéremszépen.
2014. szept. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!