Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vélemények hastáncról?

Vélemények hastáncról?

Figyelt kérdés
Ha hastáncolok, attól fogyhatok/izmosodhatok? Balettozok, de szeretnék mást is mellé :)és kinek milyen tapasztalata/véleménye van róla?

2014. júl. 8. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogyasra egy jó diétaval elmegy.

Izmosodni nem hatékony.


Ha 3 évig csinalod akkor javít az alakodon de hosszútavon nem.


A régi hastancosok mind pocakosak voltak.

2014. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én hastáncoltám már, igazából nem nagy kunszt. Nem túl nagy zsírégetés, inkább formálja az aalkodat, de nem hat úgy, mint a Hip-Hop, Rocky stb. Én most Hip-Hopozok, és a hastánc ahhoz képest löttyintés. Az is jó, ha csak el akarod foglalni magad, vagy kicsit nőiesebb alakot akarsz.
2014. júl. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. júl. 8. 19:29
 4/5 anonim válasza:
64%
van esetleg valami jó hastánciskola amit ismersz, mert sehol sem találok?
2014. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 törppilla12 ***** válasza:
100%

Én 3 éve hastáncolok és a tapasztalataim szerint én nem fogytam tőle hanem inkább formálódtam vagyis az alakom. Ahogy már fentebb is írták diéta segítségével elérhető a fogyás,bár szerintem balett mellett a hastánc pont elegendő mozgás lesz,és eredményes.

Én imádom a hastáncot,napi szinten táncolok és úgy gondolom hogy napi gyakorlással (ami akár lehet zenére improvizálás)szépen hamar meglehet tanulni szépen táncolni.Természetesen gyakorlás kérdése.Sok sikert a tánchoz!

2014. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!