Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vékony testalkattal izmosodás?

Vékony testalkattal izmosodás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem, (sajnos) nem vagyok jártas ebben a "világban" az lenne a kérdésem, hogy vékony testalkattal lehet-e izmosodni?

Körül-belül 3 hónapja lefogytam (amúgy sem volt túlsúlyom, csak egy pici felesleg), azóta eszek normálisan, de nem jön vissza, bár nem is azt szeretném, hogy az a plusz ami lement visszajöjjön, hanem inkább izmosodnék. (Akkor nem lenne ennyire feltűnő a vékonyságom). A problémám az, hogy olvasgattam neten, írták sokan, hogy izom úgy épül, hogy a zsír alakul át izommá. Persze van (elég) zsírocska, zsírpárna rajtam, még így vékonyan is.

Lehetek így szép izmos (normál keretek között) formás? Vagy tömeget kéne növelnem?

182/58

Légyszíves segítsetek!

20/L



2014. szept. 10. 03:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon nem vagy képben. Zsírból soha nem lesz izom, Nem tudom hol olvastad, de aki azt írta az egy idióta.

Tömegnövelésen mi izmosodást értünk, ehhez kalória pluszos étrend kell és kemény súlyzós vagy/és saját testsúlyos edzés.

Bárki tud izmosodni, te is, csak légyen étrend és kemény edzés.

Olvasnivaló- googleba: sárga kapszula pdf.

2014. szept. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged! :)

Már el is kezdtem olvasni! :)))

2014. szept. 10. 05:54
 3/13 anonim válasza:

"a zsír alakul át izommá"


Ez az a mondat, amit a [link]

oldalon taglal a cikk, hogy mekkora tévhit.


Amúgy szerintem ez jó oldal, mindenképp ajánkom a [link]

2014. szept. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1.minden testalkattal lehet izmosodni

2.ezt a zsír átalakul izommá hülyeséget nem tudom honnan veszik sokan, de mostanában terjed.

3.döntsd el hogy tömeget akarsz növelni vagy izmot, vagy tulajdonképp mit is akarsz. ha csak hízni akarsz, egyél meg napi 2 tortát és ne mozogj semmit.

4.nőknél a szép, formás valami divatmagaziból fotosoppolt-plasztikázott celebet jelent aki fogyóbogyókkal meg csokidiétával gyönyörű, ezt érdemes átgondolni mégegyszer. ha csak pasizni akarsz, ahhoz nem kell edzeni meg diétázni.

2014. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nem csak kalóriapluszos állapotban lehet izmosodni, és én nem ajánlom a drugsbunny-bodybuildert-sárgakapszulát.

de feltételezem a kérdező sem az a fajta, aki tudományos forrásokat fog kutatni évekig.

2014. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Naturalban csak kalória pluszban lehet, de kövér kezdőknél elődordul eleinte pici mértékben. Olvasnivaló: googleba: kezdő effektus.

De myzantro te hol találtál olyan cikket, hogy kalória mínuszban lehet izmosodni? Tényleg nem kötekedés, csak érdekel. Egyébként a versenyzők nem kevés koxal is vesztenek izomból a versenyre készüléskor.

2014. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
mennyire szeretnél izmosodni?
2014. szept. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

majd a kérdező eldönti kinek hisz


google, valóság

2014. szept. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

De tegyél már be egy cikket, ahol ezt írják.

Rengeteg versenyzővel beszéltem és mind veszt izomtömegből verseny előtt. Ezek a tények, ez a valóság. 29 év edzési tapasztalatom van. Ennyi. A kérdező gondolom el tudja dönteni kinek hisz. :)

2014. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nem divatból, és nem pasizás miatt (van párkapcsolatom :)) ) hanem saját magam miatt. Eddig nem volt problémám önmagammal, de sokan "megszólnak", hogy tényleg vékony vagyok, és kb. 1-1,5 hete a háziorvosom is szólt, hogy kezdjek valamit magammal, mert az izomzatom enyhén szólva gyenge.

Először is egy "átlag" testalkatot szeretnék elérni "átlag" izomzattal, aztán, ha már azt elértem utána eldöntöm hogyan tovább, (további izmosodás, vagy csak szinten tartás) de addig nem szeretnék túlzottan előre rohanni.

Utána olvastam ennek a zsírból izom történetnek, és szégyellem magam..... :)

2014. szept. 10. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!