Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kicsit depresszios vagyok...

Kicsit depresszios vagyok hogy most nyáron nem sikerült lefogynom, és suli lesz. Hogy fogadjam el addig magam míg nem fogyok le?

Figyelt kérdés

Nem tudom értitek e mire gondolok mert most csak egy 5,8kilot akarok fogyni

Nagyon senki nem látott nyáron de suliba újra es nem jol érzem magam

Ha lefogynek sokkal jobban érezném magam de igy bús szomorú álmatlanság.....

Hogyan fogadjam el addig magam amíg nem érem el azt a valakit mikor voltam hizas előtt?


2014. aug. 27. 08:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyilván ugyanannyit ettél, mint előtte, pedig feltehetően kevesebbet mozogtál és többet aludtál, feküdtél.
2014. aug. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A fogyás nincs a nyárhoz kötve, most is ugyanúgy tehetsz érte.

És ha decemberre sikerül elérned az ideáli súlyt, az is ugyanakkor siker és öröm lesz, mintha szeptemberre sikerült volna.

Nem a dátum a lényeg, hanem hogy tegyél érte, hogy egészségesebb legyél.

2014. aug. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szembe nézel magaddal és elfogadod a restséged a lustaságod a hozzá nem értésed és probléma megoldva.

diétának étrendnek edzésnek utána olvasni,elkezdni,betartani ezek úgy sem játszanak a te félédnél,ezért teljesen felesleges a stressz linkre.

nincsen belőle semmi haszon.

dőlj hátra aztán érezd jól magad,vállald fel,hogy téged ezek nem érdekelnek mert rest vagy.

2014. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ha megkérdezhetem, milyen magas vagy, és hány kg?
2014. aug. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!