Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez milyen féle fekvőtámasz?

Ez milyen féle fekvőtámasz?

Figyelt kérdés

1,5 hónapja eltört a csuklóm, még mindig nem tudom rendesen használni, pl mellre abszolút nem tudok edzeni, de tegnap kitaláltam hogy 2 székre támasztom a könyököm és úgy próbálom, legalább egy kis terhelés érje a mellizmaimat is, mert kezd összeszottyadni :D


A helyzet az, hogy irtózatosan érzem, 10-et alig bírtam megcsinálni egyszerre, halott viszonylag jó kondícióban vagyok, és komoly izomlázam is lett mára.


2014. aug. 15. 17:47
 1/5 A kérdező kommentje:
szóval nem nyújtott a karom, hanem csak a könyökömmel támaszkodok 2 székre, és jó mélyre engedem, amennyire lehet.
2014. aug. 15. 17:50
 2/5 A kérdező kommentje:
így jobban belegondolva a tárogatáshoz hasonlít,
2014. aug. 15. 17:51
 3/5 anonim válasza:
igen, mi a kérdés?
2014. aug. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durván meg a válladra igaz a mellizmodra is valamennyire. Ha már így szenvedsz próbáld azt hogy valami csúszós padlón tegyél a könyököd alá valami csúszós törölközőt vagy akármit és próbáld ugyanezt. Ha meg csak a mellizmodat akarod akkor próbáld a superman fekvőt,de nyilván úgy hogy a könyöködre engeded nem a csuklódra magad.
2014. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, hasznos válasz :)
2014. aug. 18. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!