Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire károsak így a fehérje...

Mennyire károsak így a fehérje porok? (fontos)

Figyelt kérdés

16F

Turmix formájában szoktam fogyasztani

170cm magas vagyok (igen, ilyen alacsony)

58kg (1,5 hónapja kezdtem edzeni (súlyzós),mikor elkezdtem 54 kg voltam, (bármilyen hihetetlen) és ezt az izomtömeget mindenféle étrend kiegészítő nélkül értem el, a turmixot most kezdtem

Egy héten 3x járok edzőterembe, edzés végén szoktam inni egy turmixot

Ennyi idősen nem káros rám?

Vannak valami mellékhatásai?

Még 1,5 hónapig kihúzom az edzéseket utána már az iskolára koncentrálok



2014. aug. 14. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs káros hatása, ihatod nyugodtan. Az is csak kaja, nem csodaszer, nem varázspor. 58 kg az még nem izomtömeg és eleinte mindenki gyorsan fejlődik.

Neked legyen meg a napi 120g fehérje. Ennek egy része mehet tápkiegből is, de ha mind szilárdból menne, akkor is ugyanúgy izmosodnál. A szervezetnek az a lényeg, hogy meglegyen a napi mennyiség.

2014. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem káros, de túrjál mellé rizst csirkével, mert olcsóbb fehérjeforrás


amúgy van idő suli mellett is járni gyúrni

2014. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Káros rád a csirkehús? Mert abban is fehérje van. Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, káros-e a szőlőcukorka, vagy hogy károsabb-e, mint maga a szőlő.
2014. aug. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fajtafüggő, mert v meire rá van írva h agyvérzést , szívinfarktust okozhat
2014. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyiken láttál te ilyet...?
2014. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én amúgy azt nem értettem sose, hogy miért lenne korfüggő a károsító hatás? A biokémia ismeri a varázslatos 18-at, ami fölött már nem káros, de addig meg de? Oszt mivan akkor, ha Amerikába igyekszik az illető, ahol a mágikus 18 az mágikus 21?
2014. aug. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem károsak.Annyit azért érdekesség kép,hogy van a tejsavó,ami tehén tejből van kivonva és van a tojás fehérje por.A tejsavótól sem lesz semmi bajod,mert nekem is 12-15 év folyamatos használat után alakult ki tőle krónikus ízületi gyulladás-ez persze szervezet függő is-de a tejtermékek és tejszármazékok teljes kiiktatása után pár hónap alatt helyre is jöttem.Ha nagyon aggódsz,akkor tojásfehérje port vegyél,az maximálisan egészséges.
2014. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29 éve (mióta edzem) iszok protein tápkieget és nincs bajom.
2014. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 aikiboxer ***** válasza:
Én is borzasztóan féltem a proteintől, mielőtt rászoktam volna. Erről azért a gyártók is tehetnek a high-tech futurisztikus csomagolással. Ha papírzacskóban árulnák a közértben, mint a cukrot-lisztet, és barátságos nagyi vagy egy tehén lenne a grafikán, bizalomgerjesztőbb lenne, mint egy szemmel láthatóan agyonkokszolt terminátor acélkékben.
2014. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!