Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Játékos testedzés, de hogyan?...

Játékos testedzés, de hogyan? Főleg kezdőként?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=SKGF-ErsJiI mondjuk mint ez, de én nem vagyok annyira erős még, hogy felhúzzam ide oda magam, meg nyilván futni sem futok ilyen jól. A futás rész fejlesztésének módszere kirajzolódott már bennem, de a többiben hogyan fejlődhetnék eredményesen, szórakoztatóan a nulláról. Elkezdtem a fegyencedzés, de egy idő után túl monoton volt a számomra, ezért is szeretnék valami változatosságot, és szórakozás belevinni az edzésembe, hátha nem hagyom abba olyan hamar. Van valamilyen irányzat? Mit javasolnátok?
2014. aug. 13. 11:21
 1/5 Tgeenay ***** válasza:
Én csak azt látom ,hogy egy retardált futkározik össze-vissza.Döntsd el ,hogy mit akarsz ha testépíteni akkor még a fegyencedzést is dobhatod a kukába mert az sem elég.Ha meg sportolni akkor ott van 1001 bármilyen sport amit élvezhetsz.
2014. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Loll :D

Testépíteni nem akarok, hanem egy általános erőnlétet, ügyességet szeretnék elérni .. ami mondjuk egy vészhelyzet esetén használható is, túlélés ilyenek. De közbe ne legyen uncsi, mert sajna így is nehezen fogok neki a dolgoknak.

Mezitlábas futit már elkezdtem, ez messze jobb mint a rendes, mert van benne valami más, ami miatt jó csinálni.

2014. aug. 13. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Street workout, a videót nem néztem végig de ott a pali is csinált pár muscle upot.


Itt van egy kezdő edzésterv: http://www.youtube.com/watch?v=XeZXdZPCnX8 De ha rámész a hunbars csatornájára ott találsz testrészenkénti edzést is.

2014. aug. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Tgeenay ***** válasza:
Nem mindenki akarja megjátszani a nagy negrót , kotródj innen menjél a játszótérre p*csfej
2014. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De egy paraszt vagy, az ember segítene ez meg itt adja a nyomorékot. Látszik, igazi testépítő felfogás.
2014. aug. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!