Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Császár után mennyi idővel...

Dolnamaca kérdése:

Császár után mennyi idővel lehet hasizom erősítést végezni?

Figyelt kérdés
5 hete szültem a második gyermekem császárral, az első is császáros volt és maradt hasam ami nagyon zavar, mikortól lehet hasizom erősítést végezni?

2014. aug. 12. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
A hasizomerősítéstől nem tűnik el a hasadról a zsír. Egyébként olyan 3-4 hét, de gyenge, háton fekve végzett lábemelgetéseket, crunchokat már előbb is.
2014. aug. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én azt nem írtam, hogy zsír maradt, hanem nem húzodott úgy vissza a bőr.
2014. aug. 12. 20:45
 3/6 Andi80018 ***** válasza:
még várjál kb három hetet, szerintem. Utána lájtos aerob mozgás, kajára odafigyelés, inkább felülések, aztán lábemelések, ha tudsz, járj terembe is. Ha szoptatsz, persze vigyázni kell azért, de sportolni lehet.
2014. aug. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andi80018 ***** válasza:
Egyébként nem tudom, hogy fullra vissza fog-e húzódni, nem biztos.
2014. aug. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bőr, zsír, tökmindegy, az izom felett van. Az izom edzése ezekre nincs hatással. Az izom erősítésével maximum a megnyúlt izmot tudod visszább húzni.
2014. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. aug. 12. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!