Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taposó gép, hatásos vagy semm?

Taposó gép, hatásos vagy semm?

Figyelt kérdés
Taposógépet szeretnék venni.Mivel duci vagyok és kondi terem a közelünkben nincs.Láttam olyat hogy csak a taposó része van meg fogantyű,meg láttam olyat is ami olyan mint egy szoba bicigli csak ülés nélkül de ugyan ugy kerek rész hajtja.mivel különbözik a kettö?Valaki fogyizott ilyennel és hatásos?És kb.mennyibe kerül egy jobb minöségü ujonnan?Tapasztalatokat kérek
2010. jan. 12. 10:10
1 2
 11/18 anonim válasza:
[link] találtam neked egy ilyen cikket!
2010. jan. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
oké.a hormonokon dolgoznak,rendbe teszik az adagot.de csak kellene valami "munka gép"ami hatásos lehetne ennyi suly felesleggel?Mivel nagyon ugrálni dagatan nem lehet,vagy tévedek?a gyogyszereimtöl meg nem várhatom a csodát mivel eddig szerencsére fogytam de most ujbol hiztam.:(kezdésnek jó ez a gép?
2010. jan. 12. 13:25
 13/18 A kérdező kommentje:
Nah most komolyan tanácstalan vagyok:(elolvastam a cikket!!!eddig ezt a gépet kerestem ismerösömnek van,párszor használtam fogytam is melette de mindig oda se járhatok,gondoltam veszek egyet magamnak.gondoltam a taposógépen meg ezen.Most meik a hatásosabb a rendes gyogyszer a megfelelö étkezés melett?Segitsetek
2010. jan. 12. 13:30
 14/18 anonim válasza:

Drága Kérdező!


Keress egy megbízható orvost... Nem egyszerű, nekem mással van így.. Szóval ő biztos tuti tippet tud adni.

Amikor rajtam volt felesleg, akkor koplaltam... Meg magokat ettem... Nos még rosszabbúl lettem, felpuffadtam stb...

Ja és tapostam ezerrel a taposógépet, de semmi.

Hónapokig ment ez, és egy deka nem ment le rólam...

Aztán hagytam a p...ba az egészet, és lekezdtem enni. Nem sokat, csak mindenből ettem.

Jól éreztem magam, elkezdtem barátnőmmel futkorászni, és egyből egy hét alatt leadtam egy egész nadrágméretet:D Aztán tönkrement a térdem, de figyelek a kajára, és járom a természetet, kutyázok, sétálok, és tartoma súlyomat.


Ezt azt hiszem Neked kell kitapasztalnod.

Valakinek bejön, valakinek nem...


Keress olyan elfoglaltságot, amiben jól érezheted magad, és hidd el, ha sikerül az orvosoknak is helyrehozni, amit elcsesztek, akkor utána sima ügy lesz:)


Sok sikert!!!:)

2010. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
bocsi nem egy hét, hanem egy hónap alatt adtam le:D szép is lenne...:)
2010. jan. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nekem mini stepperem van. ez már a második. az elsőt azt valami hipermarketben vettem 10 ezer ft körül. hát hamar tönkre is ment. most egy Kettler mini stepperem van , ami nagyon jó. 20 ezer ft körül vettem , több mint fél éve. szépen formálja a lábat és a feneket és nagyon jó ha naponta csinálja az ember. azt ajánlom vegyél inkább egy jobb minőségűt és ne a hipermarketekben kaphatókat.
2010. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem van elliptikus trénerem, és a fogyim idején, sőt még most rendszeresen használom. Azzal nem értek egyet, aki azt mondja, hogy csak a kajára kell figyelni. Ez részben igaz. Kell mellé a mozgás! Sőt! Gyorsítja a fogyást. Én az én tréneremet 3 éve vettem 30 ezerért, és bár nyikorog, semmi baja nincs, nagyon jól szolgál. Pedig elég intenzíven nyüstölöm.:)
2010. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Én is azért akarok venni ilyen trénert mert oké a kajára figyelek,meg orvoshoz járok hogy beállítsák a gyógyszerem de akkor csak üljek és várjak a csodára hogy oké kaja apró és diéta gyógyszer oké akkor csücs és voállá fogyok,szerintem mozogni is kell,erőm-időm-pénzema konditeremhez nincs(3éves gyerek melett)futni necces lenne 82kg val(nyáron-ősszel futok de télen nem megy)ezért gondoltam erre a gépre ezt otthol is tudom nyustölni gyerek játszása közben is akkár,nem kell hozzá havi bérlet(konditerem)akkor csinálom mikor kedvem időm engedi.Remélem még kapok biztatást ez ügyben.Amugy ma megyek a dokihoz a betegség miat kiderül mien apró bibi van megint a rendszerbe hogy hiztam:'(
2010. jan. 13. 06:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!