Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Taposó gép, hatásos vagy semm?

Taposó gép, hatásos vagy semm?

Figyelt kérdés
Taposógépet szeretnék venni.Mivel duci vagyok és kondi terem a közelünkben nincs.Láttam olyat hogy csak a taposó része van meg fogantyű,meg láttam olyat is ami olyan mint egy szoba bicigli csak ülés nélkül de ugyan ugy kerek rész hajtja.mivel különbözik a kettö?Valaki fogyizott ilyennel és hatásos?És kb.mennyibe kerül egy jobb minöségü ujonnan?Tapasztalatokat kérek
2010. jan. 12. 10:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szomszédasszonyomnak van taposógépe. Fogyott is tőle rendesen, ez nem vicc. De hogy mennyiért vette nem tudom.
2010. jan. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ha esetleg megtudod kérdezni töle kedves elő válaszadó hogy hol és mennyiért vette nagyon hálás lennék érte.köszike
2010. jan. 12. 10:56
 3/18 anonim válasza:
Én 8000 ért vettem a cora-ba de eladnám neked 5 ért mivel nem használom mert lusta vagyok, kb. 5 ször használtam amúgy. De biztos nem tudnám elküldeni neked mert baromi nehéz és súlyra megy a csomag a postán. Amúgy 5 perc után már izzadtam.
2010. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A térdem két hét alatt totál tönkrement tőle.
2010. jan. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Várjál, nem mindengy, hogy miről beszélünk. Ami olyasmi, mint egy bicikli, csak nincs ülése, és a karoddal is mozgatni kell, az az elliptikus tréner. Amin csak a lábaddal dolgozol az a taposó. Én mind a kettőt használom és szeretem, bár a taposó jóval megerőltetőbb, de popsira nagyon jó. Az elliptikus meg fogyaszt, mert aeorob mozgás. Nekem fájós a térdem, és a futást nem bírta, de az elliptikus nagyon jó neki. Azt bírom csinálni.
2010. jan. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
és ez az elliptikus tréner mennyibe kerül?hol tudom megvenni,szerintem ezt kerestem :)
2010. jan. 12. 12:02
 7/18 A kérdező kommentje:
utána néztem és igen ezt a trénert kerestem...:)köszike az eddigi segítséget.És akinek ezzel van valami tapasztalata léci irjatok...jol lehet ezzel fogyni?
2010. jan. 12. 12:11
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

A kajáláson múlik a fogyás, nem az elliptikus tréneren...

Egy óra alatt ha elégetsz 400 kalóriát, akkor sokat mondtam, egy tábla csokiban meg 600 van... Szóval a kaján múlik...

2010. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem minden a kaján mulik.Sajnos nekem hormon betegségem van(pajzsmirigy) és ezért hiztam meg.Ezt senkinek nem kívánom.55kg ból lettem 83kg peddig csak 24 éves nő vagyok.Nem feltétlen zabálni kell ahoz hogy meghiz elég egy rossz mütét egy rossz orvos aki le se szar!!!!!
2010. jan. 12. 12:44
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha pajzsmirigy gondod van, akkor a hormonokat kell beállítani, megint csak nem fog érni semmit a taposógép...
2010. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!