Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor jobb tornázni/edzeni...

Mikor jobb tornázni/edzeni delelott, délután, este, reggel?

Figyelt kérdés
Legtobbször csak este 6 tól van idõm tornázni/mozogni, de azt mondták, hogy igy semmi értelme mert a szervezetnek este már pihenni kell. igaz ez? sztem meg barmilyen mozgás jobb mint a nem mosgás.
2014. júl. 23. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Te kezdtél kötözködni kisgyerek. Én mimdenkivel normális vagyok és segítőkész. De ha beugatnak, akkor nyilván nem hagyom annyiban. Miért mit vártál, hogy te beszólogathatsz, de én ne írjak semmit? Kicsit gondolkozz gyökér! 60%-os kihulye vagy, sehol nem vagy hozzám. Nulla tudásod van, nulla tapaszatalattal. Ennyi.

Írd le máskor, te hogy gondplod, leírom én is, de annak semmi értelme, hogy utána a válaszaidban engem fikázol másoknak.

Hagyj békén és én sem írok neked. Menni fog?

2014. aug. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ezt sem olvasom végig, de ha hülyeségre tanítod az embereket, továbbra sem fogom szó nélkül hagyni.
2014. aug. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Okés kigyerek, te akartad így. De itt szinte mindenki nekem fog hinni, mint eddig is, ugyanis nálam van a tudás és tapasztalat, nem egy hiteltelen kis 60 százalékosnál. Szevasz.
2014. aug. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Huha, micsoda szòpàrbaj....
2014. aug. 8. 23:53
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez megy néha sajnos. :)
2014. aug. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én nem párbajozok, felőlem azt csinál, amit akar, és te is. csak figyelmeztetni akarlak, hogy sok ember hülyeségeket ír itt. olvass minél több forrást, és döntsd el, hogy kinek hiszel. aki meg bármit elhisz, az úgyis menthetetlen.
2014. aug. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ne is párbajozz buzantro, nem neked való az nulla tudással, 60 százalékos hasznossággal.

Akik meg bennem bíztak, nagyon jó eredményeket értek el. Ennyi.

Én képpel is tudom bizonyítani, hogy nem össze-vissza írogatok, míg buzantro egy arc nélküli hiteltelen kis kötözködő, akinek fáj, ha itt nála mindenki jobban ért a dolgokhoz.

De letojom most már, a sas nem vadászik legyekre. :)

2014. aug. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Már megint a vita -_-. A kérdezőnek pedig (vagy másnak)

A reggeli edzés felpörget és jót tesz az érrendszernek. (Ügyelj, hogy amit az edzés folyamán veszítettél tápanyagot pótold) A délutáni edzés pedig "könnyebb" hiszen aznap már mozogtál és a tested nem merev. Az esti edzés pedig kaja után 1 órával de fekvés előtt 2-3 órával legyen meg. Melyik jobb neked?

2017. jan. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!