Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor jobb tornázni/edzeni...

Mikor jobb tornázni/edzeni delelott, délután, este, reggel?

Figyelt kérdés
Legtobbször csak este 6 tól van idõm tornázni/mozogni, de azt mondták, hogy igy semmi értelme mert a szervezetnek este már pihenni kell. igaz ez? sztem meg barmilyen mozgás jobb mint a nem mosgás.
2014. júl. 23. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Mindegy. Ugyanolyan jó eredményt érnek el reggeli vagy esti edzéssel is, mint délutánival. Egyénfüggő, hogy kinek hogy jó.
2014. júl. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

1.nem mindegy, ha érdekel az egészséged.

2.délután-este: 5 óra körül. attól is függ mire kell. ez az időpont a leghatásosabb és erősebb keringés és izomzat időpontja

3.a fizikai teljesítőképességet 10-11 órától mondják jónak, ezzel a 6 órával nem késel le az 5től nagyon, ha 1-2 órás az edzésed, az még jó, viszont 8 után ne legyen emelkedett pulzusszám/terhelés, 9kor már le kell feküdnöd legkésőbb.

4.tarts pihenőnapot, edzés után 9 óra alvásra is szükséged lehet.

5. ha valakinek naponta nincs 1 órája önmagára, akkor sürgősen el kell gondolkodni életviteli változtatásokon.

2014. júl. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Myzantro, elég sokan edzenek reggel és este is, és nem piskóta eredményekkel. Mindenkinek más az életvitele, más időpontbeosztással dolgozik, szóval nem vagyunk egyformák. Kinek mi a jó, nincs kőbe vésett időpont!
2014. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
nem eredményről, hanem egészségről beszéltem.
2014. júl. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerinted nem egészséges, szerintem meg az, bármikor edzel. Ennyi!
2014. júl. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Am igyis ugyis este érek rá, ha van is nappal idõm akkor mindig valaki meg zavar valami miatt ès el hangzik az a mondat, h "tornázol? Jòl teszed, rád fér. Én a te korodba csak 50kg voltam" és akkor el megy a kedvem még az élettõl is
2014. júl. 31. 09:51
 7/18 anonim ***** válasza:
amikor van időm akkor de reggel a legtöbbször
2014. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

tornázhatsz este is, és akkor fogod írni az ilyeneket, mint sandorzsolt, hogy nem lehet egyszerre zsírt égetni és izmot növelni


próbáld ki mindkettőt, aztán majd érezni fogod, hogy mi a különbség.

2014. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked mibajod van myzantro, de anyukádnak ugassál be kiskocsog. Mit kötözködsz velem mindig debilgyerek. Nulla hozzáértéssel ne pofázz a dolgokba kisgyerek! Vagy gyere egyszer velem edzeni, majd rájössz! Még egy képet sem mersz magadról idetenni, de nekem ugatsz be mindenhol. Ja, és én délután 3-kor edzek idióta, szóval ez sem jött be!
2014. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

már ismerlek, nem kell bemutatkoznod montez

komolytalan vagy

2014. aug. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!