Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki jár tollasozni? Mennyi...

Ki jár tollasozni? Mennyi időbe tellet a fejlődés?

Figyelt kérdés
Körülbelül mennyi idő, amíg elérek olyan színtre, ahol D kategóriában négy játékból, minimum hármat nyerek? Gondolom egyén függő, de átlagban érdekelne, kinem mennyi idő volt.
2010. jan. 9. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Huhú, én járok!

Hol D kategóriában? Véletlenül nem a Diabolón?

Amúgy attól függ, mennyire vagy elszánt. Én heti 2 edzésre járok 3. éve. Viszonylag jól megy. Versenyezz, mert attól fejlődsz jól!

2010. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hova jársz?? én is két edzésre járok hetente, és eléggé igyekszem... két edzés után egy versenyen 3. lettem mondjuk kicsik közt de akkor is... xD járok mindig megyek ha tudok! Köszi
2010. jan. 12. 20:32
 3/7 anonim válasza:

hello.

én csak szeretnék járni mert imádok de nem tudom hol lehet és mennyiért..

ti mennyiért jártok?

és bp közelében nem tudtok olyat ahovalehet?

köszipuszi

2010. jan. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én imádok tollasozni, de nemtudtam hogy ebből versenyek is vannak xD Amúgy nekem egy nyár kellett ahhoz hogy belejöjjek (persze nem mindennap játszottam) aztán meg amikor kedvem volt játszottam és egyre fejlődtem. Az hogy hányat nyersz meg nagyban függ az ellenféltől is
2010. jan. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen versenyek is vannak. én 5ooo-ért járok havonta. lehet hogy soknak hangzik, de az ütőt, és felszerelést egyszer kell megvenni, és évekig kiszolgál. persze akkor nem szabad rajta spórolni, meert havonta lehet jat venni, hogyha az olcsóbbra hajtunk. budapesten is biztosan van, nézd meg a sportiskolák honlapját biztos van olyan ahol tollasozni is lehet.
2010. jan. 16. 09:54
 6/7 anonim ***** válasza:
köszi! És egy hónapban hány edzés van?
2010. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezt így nem tudom megmondani, én havi nyolc edzésre járok. de ez edzőtől függ.
2010. jan. 19. 15:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!