Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki tanulni...

Hogyan kezdjek neki tanulni ennek a tánc fajtának?

Figyelt kérdés

Mert nagyon nagyon érdekel de semmit nem tudok még belőle.Tudom hogy tehetség is kell de hogyan kezdjek neki hogyan próbáljam vagy mi az ALAPJA amire építeni kell tehát a mozgásokat hogyan kezeljen?Ja és ez Dubstep ugye?


https://www.youtube.com/watch?v=NBqb3mkmQ7Q&list=TLdcOHFx0aa..



2014. júl. 9. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamilyen street dance/hip-hop iskolában érdemes nekiindulni.

A dubstep a zene, amire táncol, itt kifejtettem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2014. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Aha értem de én itthonilag gondoltam
2014. júl. 10. 10:25
 3/5 anonim válasza:

Ez electric boogie, vagyis popping.

Egyedül? Sehogy. Nem egyszerű, meg kell tanulni a technikáját tanártól. Én 10 éve táncolok, de még nekem sem egyszerű. Érdekes a technikája nagyon.

2014. júl. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez kilőve mind1 ez van
2014. júl. 10. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
No azért ne add fel! A street dance lényege, hogy utcai tánc, azaz nem a tánctermekben, tánciskolákban alakult ki, hanem az utcán. Valaki kitalált egy mozdulatot, ezt megmutatta a többieknek, ellesett valamit másoktól, kipróbálta, stb. Szóval nyugodtan kezdj el próbálgatni ilyen mozdulatokat, valami hasonlót sikerülhet, tükör előtt/hasonló érdeklődésűekkel fejlesztgetheted magad is. Persze a leggyorsabb, ha elmondanak, elmagyaráznak, elmutatnak mindent, de többféle út vezethet a sikerhez! :)
2014. júl. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!