Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez majd alakulni fog vagy nem?

Ez majd alakulni fog vagy nem?

Figyelt kérdés

3 évesen kezdtem balettozni,társas táncolni,5-6 évesen abbahagytam suli miatt.7 évesen kezdtem nép táncolni 10 évesen kb abbahagytam modern tánc miatt amit 7-8 évesen kezdtem és még most is táncolom.Szóval én így folyamatosan sportolok.Régen sovány voltam most meg kövérnek érzem magam.151cm,60kg.

14/L



2014. júl. 7. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:

ráguglizol-szénhidrátok

ebből eszel túl sokat,azért vagy kövér,hiába sportolsz,mert több megy be belőle,mint amennyit lemozogsz.

2014. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is erre tippelek: túl magas szénhidrát bevitel.

Magyarul, dióhéjban: próbálj meg kevesebb cukrot, cukrot/mézet tartalmazó ételt/italt, finomlisztből készült dolgokat fogyasztani.

A szénhidrát bevitel fontos és szükséges, csak egy átlagos étrenddel sokkal többet fogyaszt, mint amennyit fel is használ -> elraktározza.

Van elég jó irodalma a "160 grammos diéta" nevű dolognak, ami is nem annyira diéta, mint elvileg az egészséges étkezés tételesen kifejtve. Ez ennyi gramm szénhidrát elfogyasztását jelenti naponta. Keress utána.

Privátban írok többet is, ha érdekel.

Ha nem ez a gond, akkor még mindig lehet pár dolog, érdemes körüljárni.

2014. júl. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!