Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 12 éves vagyok és nemtudom...

12 éves vagyok és nemtudom lehuzni a fitymamrol a bort ez baj? Vagy Még majd ki fog alakulni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de amire te gondolsz, az a makkod. Ezek szerint a makkodról nem jön fel a fitymád. Ez lehet fitymaszűkület is. Menj orvoshoz!
2009. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
az valszeg letapadt, és igen baj. elmúlhat magától is, de addigmeg összeszedhetsz mindenféle fertőzést, mert nemtudod tisztítani
2009. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Ez elég gyakori gond szokott lenni. Beszéld meg az egyik szülőddel. El kellene mennetek egy urológushoz, aki egy 5 perces beavatkozással segít rajtad amiért egész életedben hálás leszel magadnak, mert felnőtt korodra sok kellemetlenségtől kíméled meg magad (amit például én sajnos nem tettem meg gyerekként...).
2009. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj a szülőkkel, s forduljatok orvoshoz.
2009. szept. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Menj el orvoshoz, mert ilyen idősen sajnos nem jön magától rendbe. Barátomnak az ÁEK-ben csinálták meg, nagyon jó dokik vannak, meg jól felszerelt kórház, szóval javaslom. :) Először kérj időpontot, hogy mikor nézzenek meg, aztán majd az orvos szól, hogy mikor kell visszamenned a beavatkozásra. Még most menjetek el szüleiddel, mert még gyorsabban és szebben gyógyul! :)
2009. szept. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem ez volt a bajom, és 5 percen keresztül teletömtem szappannal, és folyamatosan izgattam, és végül teljesen normál lett (ez 11 éves koromba történt, most 13 vok
2010. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!