Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fiút szerezni...

Hogyan tudnék fiút szerezni társastáncra)? 12/L

Figyelt kérdés
Szeretnék nagyon verseny táncolni de akiket ismerek fiúkat azok már mást sportolnak ha esetleg tudnátok valakit kérlek írjatok

2014. júl. 8. 18:50
 1/1 anonim válasza:
Nézz körül az ismerősi körödben, hátha van egy fiú, aki szïvesen elvállalná. Én is társastáncolok, én úgy kerültem össze a párommal, csak összeraktak, és választhattunk, hogy táncolunk-e együtt. Ez már 3-4 éve. De valójában kevés az olyan fiú, aki táncra járna, mert szerintük ez nem fiús. De nézz körül, hátha vannak komoly srácok is. Ezzel nem akarlak megsérteni, csak egy szemêlyes megjegyzês: Van egy táncospár, akikkel egy csoportba járok. Ők szinte óvodásan kezdték a táncot, bár most sem olyan nagyok még. Mindig is versenytáncosok akartak lenni, ez sikerült is nekik, 6-7 évesen már a tv-ben szerepeltek egy versenyen. Szóval a lênyeg annyi, hogy még nem olyan késő elkezdened, de aki profi sportoló akar lenni, az nagyon fiatalon kezdi. De azzal számolnod kell, hogy az órák nagyon fárasztóak, az edző pedig bármikor rádordibálhat, ha egy kicsit is rontasz. Hamar meg lehet unni az üvöltözést... Én is már nagyon unom, sőt 6 év után már abba akarnám hagyni, pont ezen filózok. Nagyon fárasztó, azzal számolj! Viszont ha ez az álmod, akkor nagy kitartásod van. Viszont ne ess abba a hibába, mint legtöbben, hogy csak a szép ruhák, cipők, hajak és sminkek miatt íratkoznak be. Én is már nagyon belefáradtam, pedig nem versenytáncos vagyok... Remélem segítettem. És sok sikert! :-)
2014. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!