Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális? (Nem...

Ez szerintetek normális? (Nem fogyni szeretnék)

Figyelt kérdés
A tervem egyáltalán nem az, hogy leadjak 5 kilót és akkor minden szuper lesz. 169 centi vagyok és 55 kiló. 6 évig szertornásztam , napi 7 óra edzésem volt. Most 17 éves vagyok és két hónapja, hetente háromszor edzettem egy órát, de egy hete intenzívebben csinálom, ami azt jelenti, hogy heti 8 óra edzés, úgy felosztva, hogy hétfő 1 kedd 2 szerda 1 csütörtök 2 péntek 2. Szombat, vasárnap pihenő. Én feszesedni szeretnék. Aerobik órákról van szó, ami azt jelenti, hogy 30-40 perc ami intenzív, a többi fekvő állapotban hasazás. Nem érzem, hogy rossz lenne, sőt sokkal boldogabb vagyok és jól érzem magam a bőrömben. A kérdésem az lenne, hogy szerintetek ez nem tartozik a túledzettség kategóriába? Ugyanis naponta egyszer vagy kétszer ezek az edzések szinte ugyanúgy épülnek fel, teljes testátmozgatással. Várom válaszaitokat:)

2014. jún. 12. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A tuledzés az nem olyan hogy minden fasza de egyszer csak az izmaid ugy dontenek hogy nem nonek tovabb.

A tuledzés az olyan hogy nincs energiad nem vagy koncentralt alig birsz aludni faradt vagy mindig gyengulsz.

2014. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon fel tole mindenki de kb sohase fordul elo
2014. jún. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!