Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavarna titeket ha a...

Fiúk! Zavarna titeket ha a baratnőtök (vagy egy lány aki tetszik nektek ) karatézna?

Figyelt kérdés
A karatézas alatt azt értem ,hogy minden edzésen részt vesz ,versenyekre jár és ha netalán megtámadják az utcán ,meg tudja védeni magát ... :)

2014. jún. 10. 18:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Örülnék,hogy legalább sportol valamit heti pár alkalommal.Persze a hatékonysághoz,meg az utcai önvédelemhez sok köze nincsen a karaténak,de legalább kardió mozgás,el ugrabugrál,jól érzi magát.A nők nagy többsége alapból gyűlöl mindenfajta edzést,ezért a tevékenysége legalább becsülendő,hogy legalább csinál valami edzést rendszeresen és hisz valamiben ami jobb,mint a flabelosz a zumba,vagy a semmittevés.
2014. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így általánosítani.Lehet,hogy valakinek nem jön be,de nem hiszem,hogy azért utasítana el,mert karatézol.Meg vannak olyan emberek,akiknek tetszeni is fog.Nekem pl.az ilyen "verekedős" csajok tetszenek.Aki nekem tetszik őt is karate edzésről ismerem.:)
2014. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nem zavarna, nagyon bírnám a leányzót.
2014. jún. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem zavarna, mert: 1, tetszik, ha egy nő karakán; 2, 1-2 fogást lehetne tanulni tőle, és 3, csodálhatnám a szép lábát.
2017. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!