Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavarna titeket ha a...

Fiúk! Zavarna titeket ha a baratnőtök (vagy egy lány aki tetszik nektek ) karatézna?

Figyelt kérdés
A karatézas alatt azt értem ,hogy minden edzésen részt vesz ,versenyekre jár és ha netalán megtámadják az utcán ,meg tudja védeni magát ... :)

2014. jún. 10. 18:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

A Magyarországon oktatott kamu karatéval egy lány sem fogja tudni megvédeni magát, de még fiú sem!

Egyébként szerintem nincsen semmi baj azzal, hogy egy lány küzdősportol és keményen edz! Inkább legyen sportos, fitt, jó kondíciójú, mint hogy elpunnyadt, elkényeztett, tohonya, lusta! Ha nem túl férfias, nem túl "kemény", nem megvadult, akkor minden rendben!



#USBORNE

2014. jún. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
bírom az ilyen fennhordom az orrom, mert mindent jobban tudok típusú embereket, akik mindent leszólnak... milyen kamu karatéról beszélsz első, mondjad már
2014. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ne biztasd :D


Engem nem zavarna, egy időben karatéztam kiegészítésként, most is csinálnám de máshol lakom már.

2014. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

És,hát szerintem sem kamu karatet tanítanak....az egy dolog ,hogy a mostani karateoktatas nem egyforma a régi japán szokásokkal,viszont ismerek olyan MAGYAR karatest aki japanokat győzött le...( és kedves 1. válaszoló,Japán már nem Európában van,ezek szerint ott már nem "kamu karatet" tanítanak ) :)

Mindegy,erre külön ne térjünk ki,mert nem a kérdéshez kapcsolódik...mégegyszer köszönöm a válaszokat :)

2014. jún. 10. 19:52
 5/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz ;)
2014. jún. 10. 19:54
 6/14 anonim ***** válasza:

Így van, Japán nem Európában van! Én egy rossz szót sem szólt a tradícionális japán karatéra! Én csak az ócska magyar utánzatát oltom le!

El tudom képzelni, hogy Magyarországom van egy-két olyan igazi mester, aki képes "felvenni a versenyt" a valódi japán senseiekkel, de ettől függetlenül a magyar karate dojók 99%-a csak egy parasztvakító hamisítvány, ahol a színvonal és a kvalitás nulla!

A hagyományos karate kiváló, Okinawában! Azonban a magyar marketing hitvány karaténak eladott baromság csak egy szutyok!



#USBORNE

2014. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én Romániában lakom és itt is edzem...egyszer egy teljesen japán sensei tarott nekünk edzéseket egy hétig....semmit nem tudott magyarul...csak japánul beszélt..De az én senseiemmel jól elvoltak ,mivel o is tud japánul...
2014. jún. 10. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit, de értem!



#USBORNE

2014. jún. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 aikiboxer ***** válasza:
100%
Én jártam karatés csajjal, együtt jártunk edzésre és edzőtáborokba is. :) Hétvégéken meg kimentünk a szomszéd sportpályára és ott ütögettük egymást. :) Jó volt. :)
2014. jún. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Én is jártam karatés lánnyal. Nem zavart. Sőt együtt jártunk edzésre is, és azóta is együtt járunk edzésre. Mondjuk 16 éve már nem "járunk", feleségül vettem. :) Ja! Azt üzeni usbornkának, idióta vagy, de irogass csak, jókat nevet rajtad. :)
2014. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!