Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet egyszerre hízni és...

Lehet egyszerre hízni és edzeni? (Saját súlyos edzés)

Figyelt kérdés

Heló!A helyzet a következő:

16 éves vagyok, 4 hónapja eddzek saját súllyal, 182 cm,74 kg vagyok. Amióta elkezdtem egy kicsit szálkásodtam,de hízni szeretnék,mert vékonynak érzem magam.Nos lehet azt,hogy egyszerre sokat eszek,tehát hízok,és ugyanolyan intenzitással(5x hetente) edzek?

Egyébként azt elmondanám,hogy tulajdonképpen külön étrendem nincs,mert most hogy álljak oda szegény anyám elé,hogy figyelj már,ezt most nem eszem meg,csinálj ezt,azt? :D Hála Istennek elég sok húsos ételt készít,túlnyomórészt csirkéből,de mindig van leves,vagy olyan étel,amibe zöldség van inkább,szóval változatos.

Na jó már eltértem a lényegtől :D

Előre is köszönöm


2014. jún. 8. 17:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet, de inkább az izomnövelés legyen a cél, bár úgyis jön zsír is általában. Kalória pluszban kell lenned ehhez.

szóval:

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Zsíból 1g x ttkg, ennek fele legyen telítetlen.

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

2014. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ;)
2014. jún. 8. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!