Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magam kinyomni...

Hogyan tudnám magam kinyomni a korláton?

Figyelt kérdés
Van az a fajta húzodzkodás amikor a tenyér kifele van és úgy fogom az álványt.Na arra hogyan tudnám magam meg edzeni hogy kitudjam magam nyomni miután felhúztam magam?Meg én is ilyen könnyedén akarok mozogni a húzodzkodón mint ezek az ukrán streetworkoutosok.Mik az első lépések?Szabályosan egyenes össze kulcsolt lábakkal izgés mozgás nélkűl meg tudok csinálni 18-at szériába meg 4x6-ot szoktam.

2014. jún. 5. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Erős tricepsz kell és kész.
2014. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor csináljam még többet kifele fordított tenyérel szélesen?
2014. jún. 5. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Tolódzkodj!
2014. jún. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom a muscle up-ra gondolsz. Vannak videók is, hogy hogyan fogj neki, de alapvetően tanuld meg kontrolláltan felső fogással felhúzni magad mellig, ha megy mehet mell alá. Utána már csak át kell fordítani, ezt tudod gyakorolni alacsony korláton ahol leér a lábad, vagy lengj be teljes testtel, és mikor felrántod magad lesz egy repülő fázis amikor át tudod fordítani a karjaid, onnan meg told ki magad egyszerűen.
2014. jún. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 aki27bass válasza:
Köss át egy gumipántot a rúdon, egyik láb beakaszt. Sokáig szenvedtem a muscle up-pal. Ez a legjobb módja h. ráérezz az egész ritmusára és a technikára. Sokszor megvan hozzá az erő de nem tudsz rájönni a technikájára mert egyet sem tudsz megcsinálni.
2014. nov. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!