Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kettlebell az korhatárhoz...

A kettlebell az korhatárhoz van kötve?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék , mivel 15 éves vagyok (nemsokára 16) és szeretném elkezdeni .

2014. máj. 26. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Okosan kell csinálni, és akkor nem teszel kárt az ízületeidben.
2014. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tkodit ***** válasza:
Ezt az edzőtől kell megkérdezni. Mert remélem nem otthon akarod elkezdeni egyedül.
2014. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Rendesen menni akarok nem otthon.
2014. máj. 26. 22:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Én simán rendeltem eggyet , annyi videóvan hozzá a neten ,hogy elronthatatlan.Nemtudom ezek miről beszélnek...nem valami nagy művészet.
2014. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 tkodit ***** válasza:
4-es: Akkor te nagyon f..zagyerek vagy, de ettől még a kettlebell gyakorlatok könnyen végezhetőek rosszul, és ez az edzésforma rossz kivitelezéssel igencsak sérülésveszélyes. De te nulla lehetőséggel a kontrollra, youtube videók alapján biztos nagyon f..zántosan edzel.
2014. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is egyedül kezdtem, csak jó leírás, vagy videó kell, + vagy egy bazinagy tükör, vagy egy kamera, hogy ki tudd javítani a testtartásod. no meg önkritika.
2014. máj. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most jólérzem ,hogy te azért vagy ideged mert kifizettél több 10 ezer forintot egy kettlebell "edzőnek" most meg vered magad ,hogy ez csak rosszul kivitelezhető ha mi nem fozetünk.Balfa*z
2014. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 tkodit ***** válasza:

speciel van két kettlebell instruktor barátom, akikhez gyakorlatilag ingyen járhatok bellezni, de próbálkozásnak nem rossz.


Konditerembe járva viszont ismerem, hogyan edzenek a 15-16 éves srácok (nem bántás, kérdező!). Pedig a súlyzós gyakorlatok 80%-a még egyszerűbben tanulható, mint a bell. Nekem biztosan megérne pár havi edzéspénzt az, hogy egy hozzáértőtől sajátítsam el az alapokat, aki tud visszajelzést is adni, és nem youtubeos "szakiktól"...

2014. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!