Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kettlebell VS spinning én...

Kettlebell VS spinning én csinálok valamit rosszul?

Figyelt kérdés

1,5 évig spinningeltem nagyon szerettem, láthatóan nagyon szép formás vékony lábaim lettek tőle. :) A konditerem ahova jártam, felidegesítettek, mert hiába jártam oda hetente többször edzésekre több mint egy éven át, sosem volt helyem.(előre kellett foglalni). Utána néztem más edzésnek is, rátaláltam a kettlebellre nyilván más mozgás, többnyire izmot épít, de egy hónapja járok már hetente 3× és sajnos hiába eszem ugyanazokat a dolgokat mint mikor spinningre jártam meglátszik rajtam! Egy nap nem eszek sokat, direkt. most leírhatnám a napi kajáimat de szerintem ez senkit nem érdekel:) A lényeg az h reggeli-ebéd-vacsi és rengeteg gyümölcs-zöldség meg folyadék (nah persze nem cukros üdítők hanem víz és tea.) Én csinálok valamit rosszul, vagy mit ajánlotok, főleg comb-fenék-derék formázásra? Annyira nem vészes a helyzet mert csak közrejátszott a spinning stb. de engem nagyon idegesít! Esetleg a kettlebell mellett miket csinálhatnék, étrendre mit ajánlotok? Köszönöm a segítséget!!!!!! <3

18/L


2014. márc. 3. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:

A kettlebell az pont, hogy nem első sorban izmot építő sport, de a spinning sem az, maximum elég intenzív tartományban illetve a kettlebell megfelelő gyakorlatokkal. Ha tisztán eszel, mégis zsírosodsz, akkor azt jelenti, hogy túl pozitív az energiamérleged. Vagy kevesebbet eszel, vagy többet sportolsz,ez a két lehetőséged van. Mellesleg de, igenis számít, hogy hogyan étkezel, 70%-ban ez határozza meg a testedet, csak a maradékban a sport. Szóval ezt ilyenkor leírhatod, ha akarod. Sokan hiszik azt, hogy tisztán étkeznek, aztán mégis találni benne hibát.


Mellesleg, formázás=erősíted, formálod az adott helyen levő izmot, és nem pedig azt jelenti, hogy leadod a zsírt. Olyan meg főleg nem létezik, hogy csak egy adott helyről leadod a zsírt. Ha neked most feljött zsír a lábadra, derekadra stb., akkor az genetika, de nem fogod célzott gyakorlatokkal tudni onnan eltüntetni. Megfelelő diéta és aerob edzés segít a zsírégetésben, de nem helyileg, hanem egész testen.


Jó dolog mindkét sport, amit végeztél, de ha igazán izmot, formát szeretnél, akkor legyen súlyzós vagy saját testsúlyos edzésed, tömegnövelő étrended, majd később leszálkásíthatsz.


Olvasd el a Sárga Kapszulát, ha komolyan érdekel.

2014. márc. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ha zsirosodsz akkor tul sokat eszel. Fuggetlenul attol hogy az tiszta vagy nem tiszta.

Ha deficitben vagy es kemenyen edzel akkor nem tudsz zsirosodni barmilyen szemet kajat is tomsz magadba. Ddrake nem vitatkozni akarok de baromságot ne írj már.

2014. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te ne kezdd el a baromságodat. Mellesleg az enyémben mi a baromság? Nem ugyanezt írtam? Nézd meg az első bekezdésem, és mondd meg, hogy mégis mi bajod van vele. Olvass és értelmezz, ember, aztán keress jobb elfoglaltságot, mint hogy itt eszed az agyamat, mert te nem értesz egyet az utolsó kis részletekkel, és kártékony agyatlanságokkal ontod tele az oldalt. F4sz ki van már. Hogy neked minden egyes alkalommal fent kell akadnod ezen a sz4rságon, hogy szerinted nem létezik szemét kaja. Most is ez volt a fő bűnöm, hogy használtam ezt a fogalmat, fogadni mernék. Megkérhetnélek valamire? Egyszer elég volt végighallgatni az elveidet. Megértettem, hogy te ÍGY látod, ennek ellenére én továbbra is ÚGY fogom látni. Egyszer elég volt végighallgatnom, tehát, többször ismételned teljesen felesleges. Szóval több kommentet nem kérek tőled, teljesen meddő vitákkal telespammolnunk felesleges a kérdéseket.
2014. márc. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!