Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fenekemre szeretnék edzeni,...

A fenekemre szeretnék edzeni, hogy izmos, kerek legyen. Ha kondiban taposógépezek, és biciklizek, attól kerekedhet, izmosodhat?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt lesz jó kerek fenekem? Kis lötyi fenékkel kezdtem, egy hónapja. Taposóztam, azóta izmosabb lett. Guggolgatni nemszeretek, de tudom hogy az jó neki, meg a kitörés.

2014. máj. 26. 17:06
 1/7 anonim válasza:
Hàny kg vagy?
2014. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
170 cm, 62 kg
2014. máj. 27. 14:42
 3/7 anonim válasza:
GUGGOLJ súllyal :D akkor sokkal gyorsabban lesz
2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%

Miért hiszi azt szinte minden nő hogy fenéknek elég egy kis taposgatós,ugralos bohóckodas?


A fenék egy nagyon nagy és erő izom aminek TERHELÉS kell.


Ha nem szeretsz guggolni akkor meg jó feneket se akarj.


A taplálkozasrol meg gondolom fogalmad sincs.

2014. jún. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát pedig a taposástol eléggé megizomosodott, azt meghogy a táplálkozásrol fogalmamsincs, rohadtul nem tudhatod ugyhogy ne magyarázz köszi.
2014. jún. 11. 13:54
 6/7 anonim válasza:
3-as vagyok, a guggolással sokkal gyorsíthatod a folyamatot. és könnyen lehet, hogy egy idő után nemsokára nem lesz elég a taposógép a fejlődésedhez.
2014. jún. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A taposógép és a bicikli jó, az elipszis is ha hátrafelé tekered, illetve minél nagyobb súlyokkal végezz guggolásokat, kitöréseket, egylábas kitöréseket, csípőemeléseket, nagyon látványos lesz!
2014. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!