Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Cukorbeteg hogyan izmosodhat?

Cukorbeteg hogyan izmosodhat?

Figyelt kérdés
Sok helyen azt látom, hogy mindenképpen ajánlott fehérje, illetve szénhidrát edzés előtt/után, de sajnos szénhidrát ahogy nézem gyorsan felszívódó fajta, az pedig tilos a cukorbetegeknek. Persze az edzéstől a cukorszint csökken, de gondolom erre nem az a jó megoldás, hogy telenyomja magát gyorsan szívódó szénhidráttal, hiszen akkor maximum egy hatalmas kilengés lesz (lentről hirtelen felmegy majd visszaesik).

2013. szept. 18. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Edzés előtt nem szabad gyors ch-t a nem betegeknek sem. Edzés után viszont pont, hogy kell. Viszont "tele" itt sem nyomja magát, ésszerű mennyiséget visz be mindenki.


Ami téged illet, használj komplex ch-t ilyenkor is, ez a legjobb, amit tehetsz.

2013. szept. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy barátom cukros, ő nagyon jól néz ki, igaz játszott kicsit az inzulinnal...
2013. szept. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem inzulinos vagyok, hanem 2-es típusú, ilyenkor szigorú diéta és gyógyszer van csak, nem kell szúrni.
2013. szept. 18. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Menjen fehérje + glutamin. Amugy neked az egész napi ch bevitel se lehet olyan magas szerintem úgyhogy te inkább a telitetlen zsirokat vidd be nagyobb mennyiségben ( olivaolaj, diófélék, avokàdó)
2013. szept. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi ez tényleg hasznos tipp volt, így már el tudtam indulni a gugliban és tényleg ezt ajánlják :) Köszi!
2013. szept. 18. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!